Результативність участі вихованців ЦПР у масових заходах у 2019-2020 навч.році

Інтернет конкурси: І місце – 3 балів, ІІ місце – 2 бали, ІІІ місце – 1 бали, участь – 0,5 бали

Міські конкурси: І місце – 3 балів, ІІ місце – 2 бали, ІІІ місце – 1 бали, участь – 0,5 бали.

Обласні конкурси: І місце – 20 балів, ІІ місце – 15 балів, ІІІ місце – 10 балів, участь – 5 балів.

Регіональні конкурси: І місце – 25 балів, ІІ місце – 20 балів, ІІІ місце – 15 балів, участь – 10 балів

Всеукраїнські конкурси: І місце – 35 балів, ІІ місце – 30 балів, ІІІ місце – 25 балів, участь – 20 балів.

Міжнародні конкурси: І місце – 50 балів, ІІ місце – 40 балів, ІІІ місце – 30 балів, участь – 25 балів.

ПІ вихованця Гурток, ПІБ керівника Результативність участі (місце, рівень) Кількість балів Загальна кількість балів
Грейман Анастасія, ЗОШ № 3, 6 кл. Школа танців «Дует», Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 70
Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», участь 5
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» участь 5
Кононенко Анна, ЗОШ № 3, 10 кл. Школа танців «Дует», Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 55
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», участь 5
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість», участь 5
Коренькова Марія, ЗОШ № 3, 8 кл. Школа танців «Дует», Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 55
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», участь 5
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» участь 5
Петрова Поліна, ЗОШ № 3, 10 кл. Школа танців «Дует», Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 50
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» участь 5
Зуєва Влада, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 50
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5
Коляда Лілія, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 50
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5
Нехаєнко Ангеліна, НВК «гімназія», 4 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Хлусова Олександра, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Боброва Василіса, НВК «гімназія», 4 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Найда Мирослава, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Россоха Яна, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Шепотько Ілона, НВК «гімназія», 2 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Россоха Олексій, НВК «гімназія», 4 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 45
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Каракуц Варвара «Природа крізь призму англійської мови», Макаренко Л.В. Міський етап обласного конкурсу «Грак-птах 2019 року», I місце 3 43,5
Обласна природоохороннна акція «Стоп, сміття» - I місце 20
Обласний етап обласного конкурсу «Грак-птах 2019 року», II місце 15
Обласний онлайн-конкурс фотоколажів «З Україною в серці» - участь 0,5
Обласний конкурс малюнків «Краса рідного краю» - участь 5
Макаров Олександр, ЗОШ № 4, 4 кл Маркова О.М. Обласний мистецький фестиваль-конкурс «The voice of art» (номінації вокал- II місце, читці- III місце 25 40
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» II місце 15
Яворська Дар’я «Соняшник», Павлова Т.В. Міський етап виставки-конкурсу «Український сувенір» - III місце 1 37,5
Міський етап виставки-конкурсу «Віфліємська зірка» - III місце 1
Міський етап обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської молоді «Донбас заповідний» - участь 0,5
Обласна виставка-конкурс різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» - I місце 20
Обласний етап ВсеукраIнсъкого конкурсу робiт юних фото та вiдео аматорів «Моя Україно!» (заочний), III місце 10
Обласний еколого-краєзнавчий рух учнівської молоді «Донбас заповідний» участь 5
Степанова Дар’я, ЗОШ № 3, 4 кл. «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 35
Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15
Макобрей Єлизавета ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Міський етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі», II місце 2 32
Обласний етап ВсеукраIнсъкого конкурсу робiт юних фото та вiдео аматорів «Моя Україно!» (заочний), III місце Обласний етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі», I місце 10 20
Хандога Анатолій, НВК «гімназія», 11 кл. «Витівники», Овчаренко Р.Р. Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» участь 5 30
Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25
Погребняк Олена, НВК с.Нове, 11 кл. Вокальний, Курильченко Т.А. Міжнародний вокальний конкурс, Париж III місце 30 30
Яворкий Владислав «Соняшник», Павлова Т.В. Міський етап виставки-конкурсу «Український сувенір» - III місце 1 28
Міський етап виставки-конкурсу «Віфліємська зірка» - III місце 1
Міський етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі» - участь 0,5
Міський етап обласного еколого-краєзнавчого руху учнівської молоді «Донбас заповідний»-участь 0,5
Обласна виставка квіткових композицій до Дня захисника України – участь 5
Обласна виставка-конкурс різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» - I місце 20
Олександрова Анна, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 25
Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5
Олексіїва Владислава, НВК «гімназія», 5 кл «Тандем» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Воронкіна Альбіна, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Гамаюнова Катерина, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Курінна Катерина, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Куліш Павло, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Коляда Анна, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Михайлова Даша, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Наумов Олександр, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Попова Олена, НВК «гімназія», 11 кл. Школа танців «Дует», гр. «Перлина», кер.Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю HARD DANCE SHOW, III місце 25 25
Гавриш Маргарита «Магія рукоділля», Савкіна С.Ю. Міський етап виставки-конкурсу «Український сувенір» - I місце 3 24
Міський етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі», III місце 1
Обласна виставка-конкурс «Український сувенір» - I місце 20
Шерозія Мар'яна Арт студія «Hand made» Шилова Г.М. Міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» , II місце 2 22
Обласний етап конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» , I місце 20
Хрєнова Марія «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап виставки-конкурсу «Віфліємська зірка» - II місце 2 22
Обласна виставка-конкурс різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» - I місце 20
Слєпцов Данил, ЗОШ № 2, 11 кл. Міська Рада школярів, Могильна О.В. Обласний конкурс «Малі річки – життя Донбасу», I місце 20 20
Кудрявцев Арсеній «Природа крізь призму англійської мови», Макаренко Л.В. Обласний конкурс «Малі річки – життя Донбасу», I місце 20 20
Івкова Вікторія ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Обласний конкурс «Малі річки – життя Донбасу», I місце 20 20
Маркобог Єгор, НВК «гімназія», 4 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 20
Олєксєєва Влада, НВК «гімназія», 5 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 20
Чех Назар, НВК «гімназія», 4 кл. «Тандем» Гончарова А.В. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», II місце 20 20
Саган Олександра «Чарівна майстерня», Шилова Л.О. Міський конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо», I місце 3 18
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо», II місце 15
Білик Аріна «Художня студія», Махітко Д.В. Міський етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі», II місце 2 18
Міський конкурс малюнків «Суд очима дітей» - III місце 1
Обласний етап обласного конкурсу «Тварини-наші друзі», II місце 15
Юхновська Поліна «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап виставки-конкурсу «Віфліємська зірка» - III місце 1 16
Обласна виставка-конкурс різдвяних композицій «Віфлеємська зірка» - II місце 15
Кислюк Олександра ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Обласний конкурс малюнків та компьютерної графіки «Краса рідного краю», II місце 15 15
Мирошниченко Дарина, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Капшук Анастасія, ЗОШ № 3, 4 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Пономаренко Маргарита, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Чугай Поліна, ЗОШ № 3, 3 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Роменська Анна, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Бєлокопитна Валерія, ЗОШ № 3, 5 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Грязьон Валерія, ЗОШ № 3, 4 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Герасимов Антон, ЗОШ № 3, 4 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Болгар Єлизавета, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Юркова Софія, ЗОШ № 3, 4 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Мірошкіна Діана, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Герасимова Анастасія, ЗОШ № 3, 3 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Курмаз Валерія, ЗОШ № 3, 3 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Токарева Наталія, ЗОШ № 3, 2 кл «Топ-топ» Гончарова А.В Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Шеїн Полiна, ЗОШ № 5, 9 кл. Міська Рада школярів, Могильна О.В. Обласний етап ВсеукраIнсъкого конкурсу робiт юних фото та вiдео аматорів «Моя Україно!» (заочний), II місце 15 15
Маркова Дарина, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Муравльова Лілія, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Рєзнікова Аліна, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Бикадорова Марія, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Кондратенко Дар’я, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Шабля Валерія, Торський НВК, 7 кл. «Фантазія» Муравльова І.А. Регіональні змагання з сучасної хореографії «Кубок Донецької області ART DANS-2019», III місце 15 15
Дзіман Вікторія «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» , II місце 2 12
Обласний етап конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» , III місце 10
Ломова Єлизавета «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап виставки-конкурсу «Український сувенір» - I місце 3 8
Обласний етап виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь
5
Калініченко Гліб «Природа крізь призму англійської мови» Макаренко Л.В. Обласний конкурс малюнків «Краса рідного краю» - участь 5 5,5
Обласний онлайн-конкурс фотоколажів «З Україною в серці» - участь 0,5
Прохорова Єлизавета, ЗОШ № 2, 9 кл. «Співаночки», Ракитянська А.В. Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули» участь 5 5
Роговська Вероніка, ЗОШ № 4, 5 кл. «Фольклор та етнографія», Сотник О.М. Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», участь 5 5
Ложичевська Дар’я, ЗОШ № 3, 8 кл. Школа танців «Дует», Гончарова А.В. Обласний етап Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», участь 5 5
Журавльова Софія, ЗОШ № 2, 3 кл. «Співаночки», Ракитянська А.В. Обласний відкритий фестиваль української пісні «З Україною в серці», участь 5 5
Шаповалова Анна «Історичне краєзнавство», Вигулярна О.О. Обласний конкурс пошуково-дослідницьких робіт « На захисті України від кіборгів до козаків» участь 5 5
Матюшева Дарина «Фольклористика» Олексенко С.С. Обласний еколого-краєзнавчий рух учнівської молоді «Донбас заповідний» участь 5 5
Прусова Поліна, НВК «гімназія», 4кл. «Співаночки», Ракитянська А.В. Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5 5
Ракитянська Олеся, НВК «гімназія», 3 кл. «Співаночки», Ракитянська А.В. Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5 5
Полупан Софія, НВК «гімназія», 1кл. «Співаночки», Ракитянська А.В. Обласний онлайн-конкурс флешмобів до Дня захисника України, участь 5 5
Меланчук Анастасія ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Міський етап одбласної виставки-конкурсу «Зимові візерунки» - I місце 3 3
Труш Анна ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Міський конкурс малюнків «Суд очима дітей» - II місце 2 2,5
Міський етап обласної виставки-конкурсу «Зимові візерунки» - участь 0,5
Кісіль Людмила «Історичне краєзнавство», Вигулярна О.О. Міський етап обласного конкурсу «Грак-птах 2019 року», III місце 1 1
Кiлькiсть переглядiв: 101