Моніторинг участі вихованців ЦПР у масових заходах у 2021-2022 навч.році

ПІ вихованця Гурток, ПІБ керівника Результативність участі (місце, рівень)
Макаров Олександр «Витівники» Овчаренко Р.Р.. Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» - І місце
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - І місце
Канівець Вікторія «Чарівна майстерня», Шилова Л.О. Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІ місце
Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь
Обласний конкурс новорічних композицій – ІІІ місце
Дороніна Анастасія «Витівники» Овчаренко Р.Р. Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - ІІ місце
Антоненко Кіра «Співаночки» Ракитянська А.В. Міський етап обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці» - І місце
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - І місце
Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - ІІІ місце
Обласний відкритий фестиваль української пісні «З Україною в серці» - І місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- І місце
Осьміна Дмитро «Творча майстерня» Журавльова Л.В. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІІ місце
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Ми роду козацького діти» - І місце
Лук'янова Юлія «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - участь
Донцова Анна Журавльова Л.В. Всеукраїнський конкурс «Птахи України» - ІІ місце
Ізотова Анастасія «Фольклористика» Ваховська Д.О. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Зубенко Аліна «Дует» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце
Дуравкіна Ксенія «Дует» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце
Іванова Уляна «Дует» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце
Олійник Анастасія «Дует» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце
Курмаз Валерія «Дует» Гончарова А.В. Всеукраїнський чемпіонат танцю «Кубок Донбасу» - І місце
Ракитянська Олеся «Співаночки» Ракитянська А.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь
Шостік Олександра «Співаночки» Ракитянська А.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» -І місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- ІІ місце
Ігнатенко Діана «Співаночки» Ракитянська А.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІІ місце
Яворський Владислав Павлова Т.В. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІІ місце
Виставка-конкурс квіткових композицій до Дня захисника Вітчизни - участь
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце
Яворська Дар’я Павлова Т.В., Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - І місце
Виставка-конкурс квіткових композицій до Дня захисника Вітчизни - участь
Обласний фестиваль «Шукай краси, добра шукай!» - участь
Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІІ місце
Обласний етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІІ місце
Лейбак Поліна «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІ місце
Щербак Рима «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - ІІІ місце
Прокоп'єва Кіра Художня студія, Махітко Д.В. Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - ІІІ місце
Лук'янова Юлія «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. Конкурс дитячо-юнацької творчості «Мій домашній улюбленець 2021» м.Київ – ІІ місце
Федорова Ганна «Умілі рученята» Журавльова Л.В. Конкурс дитячо-юнацької творчості «Мій домашній улюбленець 2021» м.Київ – ІІ місце
Черкашина Асія «Фантазія» Муравльова І.А. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце
Красюк Олеся, «Фантазія» Муравльова І.А. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - І місце
Обласний етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце
Кислюк Олександра Художня студія Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - І місце
Обласний етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - ІІ місце
Саган Олександра «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - участь
Дзіман Вікторія «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість» - участь
Голощапова Тетяна «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - участь
Щеколдіна Софія «Творча майстерня» Журавльова Л.В. Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - ІІ місце
Решетняк Оксана «Художня студія» Махітко Д.В. Міський етап обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - І місце
Обласний конкурс-виставка робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва для дітей з інвалідністю «Ми усе можемо» - ІІ місце
Соколов Віталій Художня студія Махітко Д.В. Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - І місце
Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь
Боєва Єлизавета «Художня студія» Махітко Д.В. Обласний етап Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів «Розстріляна молодість» - участь
Бешлик Дарина «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - ІІІ місце
Березюк Іванна ТО «Художня студія», Махітко Д.В. Обласний етап конкурсу-акції «Стоп-сміття» - участь
Ісаченкова Марія «Історичне краєзнавство», «Фольклор та етнографія» Вигулярна О.О. Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь
Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце
Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь
Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІІ місце
Обласний етап щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» - участь
Горболенко Ганна «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - І місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл)- І місце
Бондаренко Ксенія Ваховська Д.О. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІ місце
Самойлова Марія «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце
Погребняк Аліна «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце
Головешкіна Карина «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ місце
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце
Бабенко Вероніка «Фольклористика» Ваховська Д.О. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - ІІІ місце
Ваховська Юлія «Фольклористика» Ваховська Д.О. Міський етап еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» - участь
Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Маляр Юрій «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІ місце
Іванішина Поліна «Кольорові долоньки» Шилова Г.М. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь
Шевцова Вероніка «Фольклор та етнографія» Вигулярна О.О. Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь
Черська Анна «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Обласний етап конкурсу «Знай і люби свій край» - ІІІ місце
Коровченко Анатолій «Магія рукоділля», Савкіна С.Ю. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - І та ІІІ місце Обласний етап конкурсу «Знай і люби свій край» - І місце
Мішина Варвара «Природа крізь призму англійської мови» Макаренко Л.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь
Суханова Мілена «Образотворче мистецтво» Склярова Ю.Г. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - ІІІ місце
Юхновська Валерія «Чарівна майстерня» Шилова Л.О. Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - ІІІ місце
Пунтус Тимур Могильна О.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - ІІ участь
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) – ІІ місце
Курмаз Єлизавета «Фольклористика» Ваховська Д.О. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Чернушенко Єлизавета «Фольклористика» Ваховська Д.О. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Мітяков Дмитро «Фольклористика» Ваховська Д.О. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Мельник Аріна «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Таган Марія «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Вінокурова Поліна «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Зайцева Софія «Фольклор та етнографія» Сотник О.М. Обласний фольклорно-етнографічному квесті «Традиційні зимові свята українського народу» - переможець
Склярова Ангеліна «Світ рукоділля» Журавльова Л.В. Міський етап обласного конкурсу «Синиця чубата - птах року 2021» - участь
Булатов Єгор «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь
Міський етап всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» - участь
Приходько Андрій «Магія рукоділля» Савкіна С.Ю. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь
Кононенко Ангеліна «Історичне краєзнавство» Вигулярна О.О. Міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» - участь
Безкровна Аліса «Юні музеєзнавці» Руднєва В.Ю. Обласний етап щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції «Донбас екскурсійний» - участь
Хоришко Платон «Природа крізь призму англійської мови» Макаренко Л.В. Обласний конкурс-виставка «Моя країна – Україна» - участь
Обласний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна» (осінній цикл) - участь
Гарібян Ярослав «Грайлики» Маркова О.М. Обласний онлайн-марафон декламації «Поезія гідності» - участь
Обласна фотогалерея «Я пишаюся тобою» - участь
Кiлькiсть переглядiв: 358