Згідно з планом роботи управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради на 2018 рік, наказом управління освіти, молоді та спорту № 536 від 06 вересня 2018 року «Про проведення міського конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість»», з метою пропаганди, формування практичних умінь та навичок з виготовлення виробів з природного матеріалу, розвитку творчих здібностей, виявлення обдарованих дітей з розвинутим художнім смаком 14 вересня 2018 року на базі управління освіти, молоді та спорту був проведений міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесл "Природа і творчість". Серед переможців конкурсу вихованці ЦПР (Наказ №576 від 24.09.2018р.)

Номінація «Флористика»

ІІ місце – Коробка Данило, 11 років, 5 клас, Лиманський міський ЦПР «Чарівний килим» керівник Савкіна С.Ю.

Номінація «Квіткові фантазії»

I місце – Корінєв Ігор, 16 років, 11 клас, Лиманський міський ЦПР «Дачні квіти», керівник Шилова Г.М.

Номінація «Морські фантазії»

І місце - Савкін Владислав, 16 років, 11 клас Шандриголівська ЗОШ «Дракон», керівник гуртка ЦПР Савкіна С.Ю.

Номінація «Сувенір»

I місце – Хренова Марія, 15 років, 10 клас Лиманський ЦПР, «Вовки», керівник Шилова Л.О.

Номінація «Натхнення»

ІІ місце – Орлова Аліна, 11 років, 6 клас Лиманський ЦПР, «Млин», керівник Шилова Г.М.

Згідно з планом роботи відділу освіти Краснолиманської міської ради на 201 рік, наказом відділу освіти № 280 від 08 жовтня 2015 року, з метою пропаганди серед учнів бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнів, формування практичних умінь та навичок учнів з вироблення виробів з природного матеріалу з 10 листопада 2015 року по 13 листопада 2015 року на базі Центру позашкільної роботи був проведений міський етап конкурсу юних умільців виробів з природного матеріалу "Природа і творчість". Журі визначили переможцями та призерами міського етапу конкурсу юних умільців виробів з природного матеріалу «Природа і творчість» наступних учнів (Наказ № 341 від 17 листопада 2015р.):

Номінація «Квіткові фантазії

II місце – Савкін Владислав, 8 клас (Шандриголівська ЗОШ), Краснолиманський міський ЦПР, гурток «Магія рукоділля», «Осінній етюд», керівник Савкіна С.Ю.

Номінація «Морські фантазії»

II місце – Шостик Аліна, 4 клас, ЗОШ №2, гурток «Магія рукоділля» ЦПР, «Вітрильник»,керівник Щербак Г.В. (166 балів)

Номінація «Сувенір»

II місце – Шаповалова Валерія, 5 клас, (НВК "гімназія - ЗОШ I ступеню"), гурток «Магія рукоділля» ЦПР, «Коти-неразлучники»,керівник Щербак Г.В. (168 балів)

Номінація «Натхнення»

II місце – Андросова Інна, 7 клас (НВК "гімназія - ЗОШ I ступеню"), гурток «Магія рукоділля» ЦПР, «Осінній парк», керівник Щербак Г.В.(171 бал)

Вітаємо переможців обласного конкурсу юних майстрів народних ремесл “Природа і творчість» (протокол ДОЕНЦ №12 від 10.12.2015р.):

II місце у номінація «Натхнення» - Андросова Інна, гурток «Магія рукоділля», керівник Щербак Г.В.

II місце у номінація «Сувенір» - Шаповалова Валерія, гурток «Магія рукоділля», керівник Щербак Г.В.

III місце у номінації «Морські фантазії» - Шостик Аліна, гурток «Магія рукоділля», керівник Щербак Г.В.

III місце у номінації «Квіткові фантазії» - Савкін Владислав, гурток «Магія рукоділля», керівник Савкіна С.Ю.

Згідно з планом роботи відділу освіти Лиманської міської ради на 2017 рік, наказом відділу освіти № 404 від 07 вересня 2017 року, з метою пропаганди, формування практичних умінь та навичок з виготовлення виробів з природного матеріалу, розвитку творчих здібностей, виявлення обдарованих дітей з розвинутим художнім смаком з 14 вересня 2017 року по 15 вересня 2017 року на базі Центру позашкільної роботи був проведений міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесел "Природа і творчість".

Номінація «Квіткові фантазії»

I місце – Шепель Валерія, 15 років, гурток «Чарівна майстерня», Центр позашкільної роботи, (ЗОШ №4), «Мереживо літніх спогадів», керівник Шилова Л.О.

Номінація «Натхнення»

I місце – Ломова Єлизавета, 14 років, гурток «Чарівна майстерня», Центр позашкільної роботи, (ЗОШ № 3) «Мереживо літніх спогадів», керівник Шилова Л.О.

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР

ПРОТОКОЛ № 22

засідання комісії з підведення підсумків обласного

конкурсу юних майстрів народних ремесел

"Природа і творчість"

Від 20 жовтня 2017 року

До Донецького обласного еколого-натуралістичного центру надійшли понад 130 творчих робітна обласний конкурс “Природа і творчість”, зміст яких відповідає меті та завданням конкурсу.

Надіслані конкурсні роботи оцінювались за такими критеріями:

·відповідність темі Конкурсу;

·техніка виконання;

·оптимальність підбору матеріалу;

·композиційна довершеність;

·оригінальність художнього оформлення.

Учасники конкурсу творчо і креативнопідійшли до виготовлення своїх робіт в народних та сучасних традиціях, а їх вчителі та керівники гуртків зуміли розкрити здібності своїх вихованців та спонукати їх до створення таких художніх виробів.

Роботи до обласного конкурсу "Природа і творчість"були представлені в наступних номінаціях: «Флористика», «Квіткові фантазії», «Морські фантазії», «Сувенір» та «Натхнення». За підсумками та оцінкою журі обласного когкурсупереможцямивизнаноу номінаціях:

Номінація «Квіткові фантазії»

ІІ місце

Шепель Валерія- «Мереживо літніх спогадів», ЦПР Лиманської міської ради - Гурток «Чарівна майстерня», керівник Шилова Л.О.

Номінація «Сувенір»

І місце

Гура Єлизавета,16 років – «Нічні розмови», ліцей Лиманської міської ради, керівник Роменська С.В.

Номінація«Натхнення»

ІІ місце

Ломова Єлизавета- «І грація, і сила, і краса», ЦПР Лиманської міської ради - Гурток «Чарівна майстерня», керівник Шилова Л.О.

Номінація «Флористика»

І місце

Пелипенко Евеліна, 9 років - «Мама-найкраща у світі», НВК №1 Лиманської міської ради, керівник Войтенко О.О.

Голова комісії Гуменюк О.В.– методист ДОЕНЦ

Члени комісії Яценко М.А.– практичний психологДОЕНЦ

Шаповалова Л.В.– керівник гуртків ДОЕНЦ


Кiлькiсть переглядiв: 101