Розклад занять гуртків 2020/2021 навч.рік

Назва гуртка, рік навчання ПІБ педагога Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нед.
База ДНЗ №7
1 1 ст. Грамота мол. 2 ст. Овчаренко Р.Р. 8.30-9.00 8.30-9.00 8.30- 9.00
2. 12.35-13.05 12.35-13.05
3. 14.00-14.30 13.20-13.50 13.20-13.50
4. 1 ст. Логіка мол. 2 ст. Могильна О.В. 9.10-9.40 9.10-9.40 9.50-10.20
5. 11.15-11.45 11.15-11.45
6. 14.40-15.10 14.40-15.10 14.40 -15.10
7. 1 ст. Укр. мова мол. 2 ст. Павлова Т.В. 8.30-9.00 13.00-11.00
8. 12.35-13.05 11.15-11.45
9. 14.00-14.30 14.00-14.30
10 1 ст. Англ. мова 2 ст. Макаренко Л.В. 9.50-10.20 8.30-9.00
11. 13.20-13.50 13.20-13.50
12. 1 ст. дит. літ-ра мол. 2 ст. Донцова О.В. 9.10-9.40 9.10-9.40
13. 11.55 -12.25 12.35- 13.05
14. 14.40-15.10 14.40 -15.10
15. 1 ст. ОМ мол. 2 ст. Шилова Г.М. 9.10-10.20
16. 11.55-12.25
17. 14.00-15.10
18. 1 ст Природа мол. 2 ст. Яковлева Т.Г. 9.50 – 10.20 9.50 – 10.20
19. 12.35-13.05 11.55-12.25
20. 13.20-13.50 14.00-14.30
21. 1 ст. Музика мол. 2 ст. Ракитянська А. В. 10.30-11.00 10.30-11.00
22. 11.15-11.45 11.15-11.45
23. 15.20 -15.50 15.20-15.50
24. Ритміка 1 ст. аккомп мол. Сотнікова О.О.2 ст Маркова О.М. 10.30-11.00 10.30-11.00
25. 11.55-12.25 11.55-12.25
26. 15.20-15.55 15.20-15.55

філія ЦПР (Художня студія)

27. Художня студія «Барва» 3 р.н. Махітко Д.В. 15.15-17.15 15.00-17.00 15.00-17.00
28. Художня студія «Акварель» 4 р.н. Махітко Д.В. 10.15-13.15 10.15-13.15
29. Художня студія «Графіт» 3 р.н. Махітко Д.В. 13.30-16.30 13.30-16.30
30. «Чарівна майстерня» 5 р.н. Шилова Л.О. 10.00-13.00 10.00-13.00
31.
Організаторів дозвілля "Витівники
Овчаренко Р.Р. 15.00-17.00 14.45-16.45 16.00-18.00
32.
«Ляльковий театр «Капітошка» 1 р.н.
Овчаренко Р.Р. 14.45-16.45 13.45-15.45
база «Альтанка»
33. Вокальний «Кольорові намистинки» 4 р.н. Ракитянська А.В. 16.00-18.00 16.00-18.00 14.00-16.00
34. Вокальний «До-ре-мішки»1р.н. Ракитянська А.В. 14.00-16.00 14.00-16.00
база ЗОШ №3
35. «Чарівна майстерня» 3 р.н. мол.гр. Шилова Л.О. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
36. «Чарівна майстерня» 5 р.н. ст.гр. Шилова Л.О. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
37. Танцювальний «Топ-топ» 4 р.н. мол. група Гончарова А.В. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
38. Танцювальний «Свій стиль» 4 р.н. ст. група Гончарова А.В. 15.10-17.10 15.10-17.10 15.10-17.10
база ЗОШ №4
39. «Фольклор та етнографія» 3 р.н. Сотник О.М. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
40.
«Природа крізь призму англійської мови» 1р.н.
Макаренко Л.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
41. «Образотворче мистецтво» 2р.н. Склярова Ю.Г. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
База ЗЗСО №5
42. «Природа крізь призму англійської мови» 1 гр. 1 р.н. Сіверська В.В. 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00
43. «Природа крізь призму англійської мови» 2 гр. 1р.н. Сіверська В.В. 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00
база НВК «гімназія- ЗОШ І ст.»
44. Танцювальний «Тандем» 3 р.н. Гончарова А.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
45. Танцювальний «Перлина» 1 р.н. Гончарова А.В. 15.10-17.10 15.10-17.10
база ліцей
46. «Журналістика» , 2 р.н. Сичевська-Дегтярьова М.В. 15.00-18.00 09.00-12.00 1група 12.10-15.10 2рупа
47. «Юний дослідник» 2р.н. Мартиненко З.М. 14.50-16.50 14.50-16.50 14.50-16.50
база Шандриголівська ЗОШ
48. «Магія рукоділля» 2 р.н. мол.гр. Савкіна С.Ю. 12.00-14.00 13.00-15.00
49. «Магія рукоділля» 2 р.н. сер.гр. Савкіна С.Ю. 15.00-17.00 15.00-17.00
база ЦСПРД (притулок)
50. Гурток народної творчості «Чарівна скринька»,1 р.н. Шилова Г.М. 16.00-18.00 16.00-18.00
база СЗШІ №34 (інтернат)
51. «Фольклор та етнографія» 4 р.н. Сотник О.М. 15.30-16.30 17.00-18.00 15.45-17.45 15.30-17.30
52. Образотворче мистецтво 1 р.н. Склярова Ю.Г. 15.30-17.30 15.30-17.30
База ПТУ №119
53. «Hand made» 1 р.н. Шилова Г.М. 15.30-17.30 15.30-17.30 15.30-17.30

база Торський НВК

54. Танцювальний «Фантазери» 1 р.н. Муравльова І.А. 13.00-15.00 13.00-15.00
55. Танцювальний «Фантазія» 7р.н. Муравльова І.А. 15.15-17.15 15.15-17.15 15.00-17.00
56. «Умілі рученята» Журавльова Л.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
57. «Світ рукоділля» Журавльова Л.В 15.15-17.15 15.15-17.15
база Зарічненська ЗОШ
58. Танцювальний «Веселинка» 1 р.н. мол. група Муравльова І.А. 12.00-14.00 12.00-14.00
59.. Танцювальний «Веснянка» 4 р.н. ст. гр.. Муравльова І.А. 15.00-18.00 15.00-18.00
60. «Умій-ка» 1р.н. Журавльова Л.В. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
61. «Світ рукоділля» 1 р.н. Журавльова Л.В. 15.10-17.10 15.10-17.10
62. «Сокіл» 1 р.н. Кузенко М.А. 15.00-18.00 15.00-18.00
база Дробишевська ЗОШ
63. Танцювальний «Лотос» 3 р.н. Пустовалова С.М. 12.45-14.45 10.00-12.00
64. Танцювальний «Лимонад» 5 р.н. Пустовалова С.М. 15.00-17.00 12.15-14.15
65. Танцювальний «Конфетті» 7 р.н. Пустовалова С.М. 17.15-18.15 14.30-17.30
66. «Природа крізь призму англійської мови» 1 р.н. 1гр. Луценко О.А. 12.40-14.40 12.40-14.40
67 «Природа крізь призму англійської мови» 1 р.н. 2гр. Луценко О.А. 12.40-14.40 12.40-14.40
68. Образотворче мистецтво 1р.н. Собіна О.В.. 13.00-15.00 13.00-15.00
база Тернівський НВК
69. Історико-краєзнавчий «Оберіг» 2 р.н. Вигулярна О.О. 14.20-16.20 14.20-16.20
70. «Фольклор та етнографія» 2 р.н. Вигулярна О.О. 12.10-14.10 14.20-16.20 14.20-16.20
71 «Людина і довкілля» 1 р.н. Тихоненко К.Л. 14.40-16.40 14.40-16.40
база ЗОШ сел. Нове
72. Краєзнавчий гурток «Фольклористика», 2 р.н. Олексенко С.С. 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00
73. Вокальний «Веселі нотки»5р.н. Курильченко Т.А. 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00
База Рубцівська ЗОШ
74. «Оздоровча гімнастика» 1 гр. 1р.н. Кузнецов О.М. 15.00-17.00 15.00-17.00
75. «Оздоровча гімнастика» 2 гр. 1р.н. Кузнецов О.М. 15.00-17.00 15.00-17.00
База Лозівський НВК
76. «Дивограй» 2р.н. Колеснікова С.П. 12.00-14.00 12.00-14.00 12.00-13.00
77. Англ.мова 1 р.н. Заболоцька А.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
Кiлькiсть переглядiв: 446