Розклад занять гуртків 2019-2020 навч.рік


Назва гуртка, рік навчання ПІБ педагога Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нед.
База ДНЗ №7
1 Грамота 1 ст.

мол.




2 ст.
Овчаренко Р.Р. 9.00-9.40 9.00-9.40 9.00- 9.40
2. 12.20-12.50 11.00-11.40
3. 13.40-14.20 13.00-13.30 13.00-13.40
4. Логіка
1 ст.

мол.


2 ст.
Могильна О.В. 9.40-10.20 9.40-10.20 10.20-11.00
5. 11.00-11.40 11.00-11.40
6. 14.20-15.00 14.20-15.00 13.40 -14.20
7. Укр.мова
1 ст.

мол.


2 ст.
Павлова Тетяна Валеріївна 9.00-9.40 11.00-11.30
8. 12.20-13.00 11.40-12.10
9. 13.40-14.20 15.00-15.30
10 Англ.мова
1 ст.

2 ст.
Поліщук Ольга Анатоліївна 10.20-11.00 9.40-10.20
11. 13.00-13.40 13.00-13.40
12. Дит.літ-ра
1 ст.

мол.


2 ст.
Донцова О.В. 9.40-10.20 9.00-9.40
13. 11.40 -12.20 12.20- 12.50
14. 14.20-15.00 14.20 -15.00
15. ОМ
1 ст.

мол.

2 ст.
Шилова Г.М. 9.40-11.00
16. 11.00-11.40
17. 13.40-14.50
18. Дитина у світі природи
1 ст.

мол.

2 ст.
Яковлева Т.Г. 11.00 – 11.30 11.00-11.30
19. 12.20-12.50 11.40-12.20
20. 13.00-13.40 13.40-14.20
21. Музика
1 ст.

мол.

2 ст.
Ракитянська А.В. 10.20-11.00 10.20-11.00
22. 11.00-11.40 12.20-12.50
23. 15.00 -15.30 15.00-15.30
24. Ритміка
1 ст.

мол.

.2 ст
Маркова О.М.
акомп. Сотнікова О.О.
11.00-11.30 11.00-11.30
25. 11.40-12.20 11.40 -12.20
26. 15.00-15.30 15.00- 15.30
філія ЦПР (Художня студія)
27. Художня студія «Барва» 2 р.н. Махітко Д.В. 15.00-17.00 15.00-17.00
28. Художня студія «Колорит» 1 р.н. Махітко Д.В 15-17 15-17
29. Художня студія «Акварель» 2 р.н. Махітко Д.В. 10.00-13.00 10.00-13.00
30. Художня студія 6 р.н. «Графіт» Махітко Д.В. 13.00-16.00 13.00-16.00
31. «Чарівна майстерня» 4 р.н. Шилова Л.О. 10.00-13.00 10.00-13.00
32.
Арт-студія «Hand-made» 1 р.н.
Шилова Г.М. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
33.
Гурток організаторів дозвілля «Витівники» 1 р.н.
Овчаренко Р.Р. 15.00-17.00 15.00-17.00 16.00-18.00
34.
«Ляльковий театр «Капітошка» 3 р.н.
Овчаренко Р.Р. 15.00-17.00 14.00-16.00
база ЗОШ №2
35. Вокальний «Кольорові намистинки» 2 р.н. Ракитянська А.В. 16.00-18.00 14.00-16.00 14.00-16.00
36 «Образотворче мистецтво» Собіна О.В. 13-15 13-15
база ЗОШ №3
37. «Чарівна майстерня» 2 р.н. мол.гр. Шилова Л.О. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
38. «Чарівна майстерня» 3 р.н. ст.гр. Шилова Л.О. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
39. Танцювальний «Топ-топ» 3 р.н. мол. група Гончарова А.В. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
40. Танцювальний «Свій стиль» 3р.н. ст. група Гончарова А.В. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
база ЗОШ №4
41. «Фольклор та етнографія» 2 р.н. Сотник О.М. 12.40-14.40 12.40-14.40 12.40-14.40
42.
«Природа кризь призму англійської мови» 1р.н.
Макаренко Л.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
43. Фольклорний гурток «Соняшник» 1 р.н. Павлова Т.В. 13.00-15.00 13.00-15.00
база ЗОШ №5
44 «Образотворче мистецтво» Собіна О.В. 13-15 13-15
база НВК «гімназія- ЗОШ І ст.»
45. Вокальний «ДО-РЕ- мішки» 4 р.н. сер. група Ракитянська А.В. 14.00-17.00 16.00-18.00 16.00-18.00
46. Танцювальний «Тандем» 1 р.н. Гончарова А.В. 14.00-16.00 14.00-16.00
база ліцей
47. «Журналістика» , 1р.н. Сичевська-Дегтярьова М.В. 15.00-18.00 09.00-12.00 (група) 12.00-15.00 (інд.)
48. «Юний дослідник» 1р.н. Мартиненко З.М. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
база Шандриголівська ЗОШ
49. «Магія рукоділля» 1 р.н. мол.гр. Савкіна С.Ю. 13.00-15.00 13.00-15.00
50. «Магія рукоділля» 1 р.н. сер.гр. Савкіна С.Ю. 15.00-17.00 15.00-17.00
база ЦСПРД (притулок)
51. Гурток народної творчості «Чарівна скринька»,1 р.н. Шилова Г.М. 16.00-18.00 16.00-18.00
52. Танцювальний «Перлина» 1 р.н. Гончарова А.В. 16.30-18.30 16.30-18.30
база СЗШІ №34 (інтернат)
53. «Фольклор та етнографія» 2 р.н. Сотник О.М. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
база Торський НВК
54. Танцювальний «Фантазери» 4 р.н. Муравльова І.А. 13.00-15.00 13.00-15.00 13.00-15.00
55. Танцювальний «Фантазія» 6 р.н. Муравльова І.А. 15.00-17.00 15.00-17.00 15.00-17.00
база Зарічненська ЗОШ
56. Танцювальний «Веселинка» 3 р.н. мол. група Муравльова І.А. 13.00-15.00 13.00-15.00
57. Танцювальний «Веснянка» 3 р.н. ст. гр.. Муравльова І.А. 15.00-17.00 15.00-17.00
база Дробишевська ЗОШ
58. Танцювальний «Лотос» 2 р.н. Пустовалова С.М. 13.00-15.00 9.00-11.00
59. Танцювальний «Лимонад» 4 р.н. Пустовалова С.М. 15.00-17.00 11.00-13.00
60. Танцювальний «Конфетті» 6 р.н. Пустовалова С.М. 17.00-18.00 13.00-16.00
база Ярівська ЗОШ
61. «Юні музеєзнавці» 2 р.н. Руднєва В.Ю. 14.00-16.00 15.00-17.00 15.00-17.00
база Тернівський НВК
62. Історико-краєзнавчий «Оберіг» 1 р.н. Вигулярна О.О. 14.20-16.20 14.20-16.20
63. «Фольклор та етнографія» 1р.н. Вигулярна О.О. 14.20-16.20 14.20-16.20
база ЗОШ сел. Нове
64. Краєзнавчий гурток «Фольклористика», 1 р.н. Олексенко С.С. 14.00-15.00 14.00-15.00 14.00-15.00 15.00-16.00
65. Вокальний «Веселі нотки» 2 р.н. Курильченко Т.А. 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00 15.00-16.00
База Рубцівська ЗОШ
66. «Оздоровча гімнастика» 1 гр. 1р.н. Кузнецов О.М. 15.00-17.00 15.00-17.00
67. «Оздоровча гімнастика» 2 гр. 1р.н. Кузнецов О.М. 15.00-17.00 15.00-17.00

Кiлькiсть переглядiв: 276